Albín Balát: jsem zadaný a to, že jsem gay neřeším

albin-balat

Albín Balát je devatenáctiletý kluk, který zhruba před pěti měsíci odešel z dětského domova. Nyní bydlí v srdci Evropy, kde se mu velmi líbí. Pracuje v jednom pražském nakladatelství, moderuje v rádiu SeeJay , v gay klubu Friends, ale zároveň na spoustě dalších akcích.

Albín na sebe v rozhovoru pro magazín Boyler.cz prozradil, že je zadaný. Jeho přítel se jmenuje Roman. „Můj coming out jsem oficiálně přiznal na svém prvním live streamu přes mojí vlogerskou stránku. Nikdo s tím neměl do dnešního dne problém. Právě naopak. Více lidí se mi otevřelo. Měl jsem ze začátku problém to přiznat veřejně, ale teď jsem rád. Nedělá mi problém jít po Václaváku a držet se s přítelem za ruce. Navíc poslední dobou plno  hetero párů chodí i do gay klubů jen proto, že je tam přátelské prostředí a atmosféra,“ řekl v rozhovoru Albín na to, jaký byl jeho coming out a jaké je to být rom a gay.

Celý rozhovor si můžete přečíst zde

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>