Celebrita Zajac: V pornu si za každý cm svého penisu vidělal 100 Kč. Celkem 1200 Kč

zajac_1

Pražský podvodníček Jakub Zajac, který se rád chlubí fotkami se slavnými lidmi, nebo svým působením v TV Prima si zadělal na velkou ostudu. Některé osobnosti a pořadatelé večírků Zajace již prokoukli, takže už se dostane tak leda na déčkové akce, které důkladně zdokumentuje na svém facebookovém profilu.

Co nás ale nejvíce zajímalo, byla Zajacovo angažmá v televizi. Na Primě žádný Zajac nepracoval, ale přeci jenom před kamerou si tento slavomam zahrál. Je to sice film pro dospělé, kde ukazuje svůj 12cm ztopořený penis, ale každému co jeho jest.

zajac_3

Zajac přichází na scénu ve 4 minutě

foto: mansurfer.com

7 Comments:

  1. Vyřizovat si účty prostřednictvím veřejně přístupných zdrojů je nebetyčná ohavnost, která si zaslouží potrestat. Zmiňovaného mladíka článku neznám. Pokusím se s pomocí příslušných úřadů zajistit náležité následky vašeho jednání. Styďte se!

  2. Jakuba znám osobně, a tohle si zaslouží. Nad každou sviní se voda vaří!

  3. Toho kluka sice vůbec neznám a nikdy v životě jsem o něm neslyšel, ale miluji u kluka menší péro… Bral bych ho hned :)

  4. Martin Vániš

    Cha cha cha s jeho rozměry může hrát leda pohádku o princovi co rozepnul kalhoty a Sněhurka spatřila osmého trpaslíka

  5. Mám pocit, že tento web degraduje

  6. Jarkovsky je lidska krysa a spina s odpornym xichtem, co si o sobe mysli ze je nekdo. Vim, ze tohle ctes, a proto budu mluvit primo k tobe. Nepreju ti nic zlyho, protoze ono se ti samo vymsti vse, co si kdy komu provedl. Je mi, vlastne vsem lidem, kteri te poznali v pravem svetle, z tebe zle! Řeš sve komplexy u psychologa a prestan kopat kolem sebe. Jsi vlastně chudinka. A az budes premyslet a dedukovat kdo tohle napsat.. nepřijdeš na to :-)

  7. Taky me ten hajzlik natahnul a vydava se za nekoho z téevize a prej nema vubec cas a obral me o penize.uz mesic a pul to z nek taham.podvodnik a zakonplexovana buzna.prohlany clovek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>