Charlie Carver ukázal ve filmu vše. Produkce neměla na ponožku

Franco-Quinto

Herec Charlie Carver dostal šanci zahrát si po boku Jamese Franka ve filmu I Am Michael. Příběh o homosexuálním aktivistovi je protknutý erotickými scénami. Jak jinak – mezi muži. A přestože se běžně při natáčení takových scén pánové jistí ponožkou, aby se nemuseli vzájemně třít penisy o sebe, tady se točilo natvrdo bez „ochrany“.

„Byl to nezávislý film, takže jsme neměli rozpočet na něco takového,“ přiznal Charlie v rozhovoru pro deník Metro, že sex ve třech s Jamesem a Zacharym Quintem točili bez suspensoru, který by bránil vzájemnému kontaktu přirození s těly kolegů.

„Byla to ale jedna z nejerotičtějších scén, jakou jsem kdy točil, doslova, možná také figurativně. Byli jsme na Long Islandu uprostřed léta. Pokazila se klimatizace v domě, který jsme si pronajali, takže tam bylo asi šedesát stupňů a docela dost vlhko,“ zavzpomínal Charlie na svou homoerotickou scénu.

i-am-michael-james-franco-zachary-quinto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>