FOTO: Chybělo málo a Ronaldovi vykoukl penis

Vydavatelé španělské mutace magazínu Vogue přesvědčili Cristiana Ronalda, aby se pro ně vysvlékl. Intimní partie hráči fotbalového týmu Real Madrid zakryli krásnou ruskou modelkou Irinou Šejko. Devětadvacetiletý fotbalista je svou vizáží posedlý a miluje módu, patří k typickým zástupcům metrosexuálů, kteří se nezdráhají obléknout upnuté růžové kraťásky a vyholit si celé tělo.

Ronaldo a Šejko pózují na obálce červnového čísla magazínu Vogue España, ona v bílých šatech před ním, on zcela nahý ukazuje pravou část těla včetně kousku podbřišku a pravé bradavky. Na dalších snímcích uvnitř módního katalogu leží Ronaldo bez košile na kožešině a modelka se nad ním svíjí, on jí stahuje kalhoty.

Ronaldo

„Láska a fotbal,“ napsal šéfredaktor časopisu na obálku k fotografii, kterou pořídil slavný Mario Testino.

Cristiano a Irina spolu randí od roku 2010, potkali se při práci pro návrháře Giorgia Armaniho. Šejková pro něj pracuje dlouhá léta, fotbalista pro něj fotil reklamu na spodní prádlo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>