Cliffa Richarda opět vyslýchala policie kvůli sexu s nezletilým

Cliff-Richard

LONDÝN – Zpěvák Cliff Richard musel opět čelit nepříjemnému výslechu kvůli obvinění z pohlavního zneužití nezletilého. Loni přitom do jeho domu v Anglii vtrhlo policejní komando a hledalo důkazy proti němu. Vše natáčela BBC, za což bylo toto veřejnoprávní médium kritizováno stejně jako policie. Pětasedmdesátiletý hudebník však s muži zákona spolupracuje a nebylo s ním zahájeno žádné řízení.

„Krom opětovného tvrzení, že tato obvinění jsou naprosto lživá a že bude pokračovat nadále ve spolupráci s policií, bylo by pro sira Cliffa nevhodné jakkoli to dále komentovat,“ uvedl po policejním výslechu zpěvákův mluvčí.Richard byl vpádem do svého domu zdrcen a dlouho se do Anglie nevracel. Dokonce si nechal ujít i svůj milovaný tenisový Wimbledon, na kterém mnoho desetiletí nikdy nechyběl. Většinu času tráví ve své rezidenci v Portugalsku. Do Británie se na podzim vrátil kvůli novému singlu a kompilačnímu albu ke svým pětasedmdesátinám, které vyšly v říjnu tohoto roku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>