David Rajt se vetřel na OMG. Překvapivě se s ním nikdo nechtěl fotit

V sobotu oficiálně oslavila OMG party své kulaté narozeniny. Jak je tomu na OMG zvykem, nechyběli stylové dekorace, sexy tanečníci, nebo sexy hostesové. Na této tradiční a oblíbenou party nechyběli tanečník Filip Jankovič, Osmany Laffita, Dan Plovajko nebo Mirek Ocelák. Mezi pozvanými byli i finalisté Gaye Roku.

„Na OMG jsem poprvé v životě, v Mecce jsem již jednou byl a nemám na tu návštěvu nejšťastnější vzpomínky. Hrozně jsem se na firemním večírku opil a všichni asi ty konce známe,“ řekl Boyleru.cz Matěj Kašpar.

Nově i milovník žen Filip Jankovič na OMG dorazil svou kamarádkou, tak snad Filip zůstane na správném břehu.
„Před malou chvílí jsem se probudil, narozeninovou OMG jsem si nemohl nechat ujít,“ řekl Boyleru.cz Honza Rejfek, který dorazil i s nohou v sádře. Posledním z finalistů byl Jaromír Štůla, který se zakoukal do finalisty Muže Roku Michala Hamáka. „Ach, takového muže mít doma,“ řekl humorem svým vlastním Jarda.

Tuto V.I.P. party si nenechal ujít ani pracovník a v erotických službách David Rajt. Tohoto otrapy si nikdo nevšímal a tak e zoufalý Rajt začal před vstupem do kluby Mecca věšet na koho mohl. V pravačce měl připravený mobil na selfíčka :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>