Duchovní vůdce přinutil 400 mužů ke kastraci!

maly penis

Indická policie začala vyšetřovat kontroverzního vůdce duchovní sekty Gurmeeta Rama Rahima Singha, který má po celém světě padesát milionů následovníků. Multimilionář v roce 2000 založil vlastní kliniku, na níž prováděl kastrace. Manipulací přiměl k orchiektomii čtyři stovky mužů. Poté, co se vzdali varlat, měli se přiblížit Bohu. Muži po patnácti letech promluvili.

Singh jim tvrdil, že pokud se chtějí přiblížit Bohu a potkat se s ním, musejí se vzdát varlat. On sám se k ničemu takovému ale neuchýlil a byl naopak vyšetřován pro různé sexuální skandály související se zneužíváním svých stoupenkyň.

Advokát Navkiran Singh zastupující kastrovaného Hanse Raje Chauhana pak v rozhovoru pro Sydney Morning Herald uvedl: „Bylo jim řečeno, že jen ti mužové, kteří se nechají vykastrovat, budou schopni potkat se s Bohem.“

Nemocnici Ram Rahim založil v roce 2000 v Indii a kastraci tam provedl čtyřem stovkám mužů. Indický ústřední úřad pro vyšetřování ho obvinil z těžkého ublížení na zdraví.

V minulosti Ram Rahim čelil také obvinění z vraždy investigativního novináře, který měl rozkrývat jeho nekalé praktiky. Ale stejně jako všechny sexuální skandály zbavil se obvinění pomocí svých právníků a vyvázl bez postihu.

Sedmačtyřicetiletý Ram Rahim vede socio-politickou a duchovní organizace Dera Sacha Sauda. Nedávno si nechal natočit film Posel Boží, v němž levituje, láme v rukou kmeny stromů a předvádí všemožné zázraky. Ram Rahim díky svým ovečkám nahromadil majetek v hodnotě 700 milionů korun.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>