Filip Jankovič se toho nebojí

Filip Jankovič

Finalista Superstar, tanečník, lektor a choreograf na podpatcích nikdy nezklame! Obdivuji Filipův talent kombinovat nekombinovatelné s kombinovatelným. Jeho outfity jsou vždy originální, fashion a nepřehlédnutelné. Jankovič se toho prostě, nebojí a umí to skvěle. Jen tak dál Filipe!

Filip Jankovič

Vojtěch Šenkýř

Zpěvák a moderátor společenských akci se na křtu autorské desky Romana Tomeše ukázal v outfitu, kdy sázel na jistotu, ale jistota to opravdu nebyla!

Černé sako s aplikaci černých kamínku je samo o sobě dost výrazným prvkem, proto oceňuj, že pod ním měl jen černý basic bez nápisu a vzoru. Tmavé rifle bych vyměnil za slim jeans a co chtěl Vojta říci lakovanými polobotkami, které mu zbytečně přidávají na věku a celkově jsou out. Opravdu netuším! Vojto, umíš to lépe, ty polobotky nech příště v Ostravě.

Vojtěch Šenkýř

Libor Baselides

Bývalá hvězda Snídaně s Novou, dnes seriálový herec, moderátor a podnikatel dorazil do klubu Futurum v Praze jako šedá myš.

Šedé sako, šedé triko, šedé kalhoty, vše v jednom tonu. Co pes to jiná ves! Zakasané šedé tričko s jakýmsi potiskem ve stejně šedých riflích s černým páskem, který je s přezkou úplně mimo mísu. Šedé sako a hnědé boty působí jako celek nevyrovnaně. Nemá to hlavu ani patu. Místo šedého trika jednobarevná košile s rozhalenkou, nezakasanou do kalhot. Jiný pasek a klidně jiné rifle a mohlo to vypadat úplně jinak. Tu brašnu si netroufám komentovat… a možná i dobře, že není vidět.

Libor Baselides

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>