HUAWEI Ascend P6 je od října v ČR k dostání i v růžové verzi

Společnost Huawei, přední světový dodavatel řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií a koncových zařízení, oznámila od 1. října 2013 dostupnost atraktivní světle růžové verze svého elegantního telefonu HUAWEI Ascend P6 na českém trhu.

Jako vlajková loď řady Ascend P se HUAWEI Ascend P6 vyznačuje naprosto špičkovým designem, který uspokojí i nejnáročnější fanoušky módy a designu. Povrch telefonu z kartáčovaného kovu s přirozeně zaoblenou základnou těla telefonu je elegantní a zároveň intuitivní. Telefon se vyznačuje velmi tenkým designem o tloušťce pouhých 6,18 mm. HUAWEI Ascend P6 váží přibližně 120 g a je dostatečně malý na to, aby se vešel i do té nejmenší kapsy nebo tašky, ale zároveň je navržený tak, aby zaujal unikátním designem.

Huawei Ascend P6-Photography(PINK)-supine 45°-20130605_

Smartphone má čtyřjádrový procesor taktovaný na 1.5 GHz a díky 4.7 palcovému HD displeji In-Cell s vysokým rozlišením, špičkovému přednímu fotoaparátu 5MPx a intuitivnímu softwaru je HUAWEI Ascend P6 ztělesněním vybroušené elegance i vysoké technické úrovně. Špičkový design, technologickou výbavu a nejlepší poměr cena/výkon ocenila také renomovaná evropská novinářská asociace EISA (The European Imaging and Sound Association), která HUAWEI Ascend P6 udělila titul „Evropský spotřebitelský smartphone 2013–2014“.

V České republice je HUAWEI Ascend P6 k dostání za doporučenou cenu 9.990,- Kč vč. DPH v nabídce všech tří mobilních operátorů, u všech velkých online prodejců a ve volné distribuci v černé, bílé a od října i růžové barevné kombinaci s pouzdrem v příslušné barvě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>