Jak velký je český PENIS?!

penis

Největší penisy mají muži v Africe. Pověstné vtipy o černoších nosících mezi nohama hadice se opírají o vědecky prokazatelná fakta. Velké pyje mají také muži v Jižní Americe a Evropě. Z osmdesáti národů světa jsou čeští mužové na osmém místě a patří mezi šestnáct nejlépe vybavených národů planety.

Vědecké srovnání průměrů osmdesáti národů zveřejnila kanadská společnost BodyRock. Podle dat lze celosvětový průměr stanovit asi na 5,5 palce neboli čtrnáct centimetrů v erekci. Češi jsou na osmém místě s 6,3 palce neboli šestnácti centimetry. Největší údy mají muži v Kongu, v průměru 7,1 palce neboli osmnáct centimetrů v erekci.

Naopak nejmenší pyje mají Číňané, Japonci, Korejci, Indové a Filipínci. Jejich penisy v průměru měří čtyři až 4,5 palce – tedy asi deset až jedenáct a půl centimetru v erekci.

„U většiny populací světa je délka penisu předpověditelná a je tak také potvrzena,“ tvrdí profesor Richard Lynn z Ulsterské univerzity v Belfastu, který se výzkumem velikosti pyje v závislosti na rase dlouhodobě zabýval.
Šestnáct národů s největším průměrem penisu:

1. Kongo – 7,1 palce – 18 cm
2. Ekvádor – 6,9 palce – 17,5 cm
3. Ghana – 6,8 palce – 17,3 cm
4. Kolumbie, Venezuela – 6,7 palce – 17 cm
5. Libanon – 6,6 palce – 16,8 cm
6. Bolívie, Maďarsko – 6,5 palce – 16,5 cm
7. Jamajka, Panama, Súdán – 6,4 palce – 16,3 cm
8. Brazílie, Česko, Haiti, Peru, Portoriko – 6,3 palce – 16 cm

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>