Justin Bieber požaduje na koncert v Bombaji vířivku a fialové karafiáty

Zpěvák Justin Bieber je skutečně zjevem ve svém oboru. Z fracka s nevymáchanými ústy se stává typická americká diva. Kanadský zpěvák se zřejmě inspiroval u marnivých kolegyň typu Mariah Careyové či Janet Jacksonové a pořadatele svého koncertu v Bombaji zaskočil bizarními požadavky do šatny. Indičtí promotéři seznam sdíleli s novináři, a tak se teď ví, že 10. května v Bombaji chce mít Justin třeba vázy s fialovými karafiáty, košíky s esenciálními oleji a vonnými tyčinkami, vířivku a bonbóny Haribo.

Třiadvacetiletý Kanaďan bude v Indii zpívat poprvé. Novinář Arjun S. Ravi přiznal, že očekával nějaký skandál, ale rozhodně ne seznam jako od nejmarnivějších div světa. Justinovy specifikace zabraly více než stránku a dočteme se z nich, že kořeněnou zeleninu mu mají podávat s farmářskou omáčkou a že mezi květinami v šatně nesmí být rozhodně žádné lilie.

„Letecky tam dopraví deset kontejnerů, v nichž bude třeba stůl na ping-pong, PlayStation, luxusní sofa, myčka, lednička, kanape, šatní skříň, masážní stůl… Přední kuchaři budou dohlížet na podávání jídel Bieberovi během čtyř dní, kdy každý den to bude pět chodů pojmenovaných jako jeho slavné písničky,“ svěřil Ravi indickému tisku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>