Každý pátý člověk často cestující letadlem měl sex na palubě

ORLANDO – Každý člověk, který se zúčastní jakékoli sexuální aktivity a vyvrcholí u ní, se stává členem jakéhosi neoficiálního klubu Mile High. Tedy skupiny lidí světa, která si minimálně míli vysoko nad zemí užila pohlavní ukojení. Mezi jedinci, kteří používají tyto dopravní prostředky častěji než sporadicky, je takových lidí zhruba dvacet procent. Každý pátý zažil orgasmus v oblacích a většina přitom nikoli na toaletách.

Z průzkumu charterové společnosti Stratos Jets z Floridy vyplývá, že naprostá většina těchto sexuálních aktivit (osmdesát procent) proběhla přímo na sedadle v ekonomické třídě. Tedy tam, kde je z celého letadla absolutně nejmenší soukromí a pohodlí. V průzkumu se přitom vyjádřily dvě tisícovky velmi častých leteckých pasažérů, z nichž deset kilometrů nad povrchem Země, kde se nachází běžná letová hladina, měl sex každý pátý.Mnohem více lidí se samozřejmě na palubě jen líbalo, tuto zkušenost mají čtyři z deseti osob. Ale zajímavé je, že s naprosto neznámým sousedem se během letu muchlovalo 16,5 procenta cestujících.V ekonomické třídě mělo sex osmdesát procent z dotázaných, v první třídě jednadvacet a na toaletě pětadvacet. Z těchto čísel je jasné, že mnozí to zažili vícekrát a na několika různých bodech paluby.Ale skutečnou soulož – vaginální či anální – měla na palubě pouhopouhá čtyři procenta cestujících. Většina členů Mil High klubu se tak zařadila do této skupiny jen díky manuální či orální stimulaci. A pět procent cestujících v letadle masturbovalo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>