Konečně časopis i pro Gaye? Nově vychází časopis pro muže Elle Man

Značka Elle se rozšiřuje o další titul, pánský Elle Man. Poprvé vychází v pátek 6. listopadu. Elle Man je podle Amálie Balsy určený „moderním a dynamickým mužům“. Měl by jim sloužit jako trendsetter a rádce. Kromě trendů a kosmetických novinek přináší i rozhovory, aktuální témata a novinky ze světa designu a lifestylu.

Elle Man vychází v nákladu 30 tisíc výtisků a prodává se za 99,90 Kč. Distribuován je dvakrát ročně, pokud se titul osvědčí, periodicita se zvýší. O první vydání byl podle vydavatelství velký zájem ze strany inzerentů.

„Stále kolem sebe slyším, že čeští muži se nezajímají o módu, trendy a kosmetiku. A stále častěji slýchávám, že časopisy jsou mrtvé. Obojí považuji za nesmysl. A obojí je obrovskou výzvou,“ řekla šéfredaktorka Elle Andrea Běhounková, jejíž tým se na výrobě prvního vydání Elle Man podílel.

Elle-Man

Do prvního vydání přispěli i zavedení autoři. Kauzu o dopingové aféře Romana Kreuzigera zachytil novinář Luděk Staněk, rozhovor s Lenny Kravitzem ve Vídni nahrál Milosh Harajda a o nejadrenalinovějších sportech a novodobých výzvách psal Kay Buriánek, bývalý frontman skupiny Sunshine. Mezi další spolupracovníky patří bývalý redaktor časopisu Maxim Ivan Brezina anebo reklamní glosátor Jakub Horák.

Na první obálce se objevuje Filip Hrivňák, bývalý profesionální hokejista a v současné době nejúspěšnější slovenský model, který je momentálně mimo jiné tváří módního domu Versace. I druhou fashion story nafotil tým české Elle s topmodelem, konkrétně s Davidem Trulíkem, tváří kampaně Louis Vuitton.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>