Leoš Mareš vypadá, jako kdyby mu bylo 60 let!

O největší pozdvižení se na slavnostním otevření nové luxusní restaurace Oxo postarali Leoš Mareš s Petrou Faltýnovou. Dorazili s dvouhodinovým zpožděním, protože Petra měla celý den focení na zámku Zbiroh. Leoš si svoji lásku přivezl ve svém novém luxusním lamborghini za skoro devět miliónů korun. Po vystoupení z auta k němu v Hybernské ulici okamžitě naběhly fanynky a moderátor se ochotně fotil. Petra v jeho novém korábu zatím trpělivě čekala, až jí moderátor otevře dveře vozu.

Na jeho degustačním menu si na otevření restaurace pochutnávali Petra Faltýnová s Leošem Marešem, Pavel Vítek s Janisem Sidovským, Zuzana Belohorcová s manželem Vlastou Hájkem, Ivana Jirešová s manželem Viktorem Dykem, Markéta Hrubešová s manželem Davidem Krausem a dcerou, Kateřina Kristelová s přítelem Kazmou, Radka Pavlovčinová, Jana Doleželová nebo Anička Polívková, která přišla později, protože se zdržela v divadle. Ukázala se v nové barvě vlasů. Z dcery Bolka Polívky je platinová blondýnka.

A jak to má Anička s vařením? „Nevařím, mám ráda restaurace a hlavně vietnamskou kuchyni. A miluji kuchyni Romana Hadrbolce,“ řekla Polívková. Jana Doleželová naposledy vařila svému staršímu bratrovi. „Vzhledem k tomu, že vyrostl do dvou metrů, tak to bylo asi dobré,“ prozradila se smíchem. Viktor Dyk si z vaření své ženy Ivany Jirešové naopak trochu zoufá. „Pořád mu vařím indickou kuchyni, a on šílí. Kuskus by fakt radši vyměnil za knedlíky,“ dodala s úsměvem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>