Lhal přítel George Michaela? Opustil ho prý měsíce před smrtí

george_michael_fadi_fawaz

Kadeřník Fadi Fawaz tvrdí, že byl do smrti George Michaela stále jeho partnerem. On byl také tím, kdo slavného zpěváka na Boží hod vánoční našel mrtvého v posteli. Nicméně přátelé britského hudebníka teď přišli s tím, že Fawaz si trochu vymýšlí. George se s ním rozešel před rokem a půl a byli pouze kamarádi.

„George spoléhal na Fadiho v mnoha věcech. Ale rozešli se už před osmnácti měsíci,“ svěřil zpěvákův kamarád deníku The Sun.

Fawaz teď také přiznal, že slavného zpěváka na Štědrý den vůbec neviděl. Ten tak usnul v posteli a skonal už zřejmě toho dne. „Já jsem usnul ve svém autě a toho dne jsem ho vůbec neviděl,“ přiznal kadeřník ve výpovědi policii.

Na Fawazův účet na Twitteru se před pár dny někdo naboural a psal tam jeho jménem, že se George několikrát pokusil spáchat sebevraždu a o Vánocích se mu to podařilo. Kadeřník účet ihned poté raději zcela smazal a komentáře označil za neoriginální.

„Jsem v šoku, co se stalo na Twitteru. Můj účet někdo napadl a zavřel. Je to trochu děsivé, abych byl upřímný. Nenapsal jsem ty komentáře. Probudil jsem se o půl dvanácté a četl zprávy. Ale nehodlám se tím trápit,“ prohlásil Fawaz v interview pro The Sun.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>