Odskočili si zasouložit na koleje, zajel je vlak

muži sex

Sex na kolejích se zdál být velmi vzrušující pro párek Ukrajinců ze Záporoží. Jenže extatická soulož na souběžném páru ocelových prutů jim poněkud nevyšla. Kolejemi totiž po chvíli projížděl rychlík, který ženu zabil a muže připravil o dva ze tří spodních údů.

Jednačtyřicetiletý muž a žena lehce po třicítce se rozhodli na cestě domů zpestřit si sexuální život milováním na kolejích. V sobotu ráno si to rozdávali přímo na pražcích, když je překvapil rychlík. Zřejmě pod vlivem alkoholu a v erotické vášni podcenili riziko, takže je souprava přejela. Žena na místě zemřela a muži kola amputovala obě nohy.

„Nedokázali překonat své přirozené vášně, když se vraceli domů… chtěli zažít extrémní fyzické vzrušení přímo na kolejích koridoru,“ uvedl k případu ukrajinský ministr vnitra Vitalij Zacharčenko.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>