Otevřeně s Vlastou Wild o vztazích, sexu a práci!

Letos jednu z nejstarších travesti skupin Crazy Goddess čeká každoročně mnoho akcí. Jednou z nich je i legendární parník Tyrš, který vypluje 27.6. My jsme vyzpovídali jednu z nepopulárnějších travesti Vlastu Wild.

Vlasta Wild 2

Jaká byla tvoje cesta k travesti?

Moje cesta k travesti byla přes organizování akcí pro gay komunitu a následné založení ochotnického Divadla Bez Zábran. Od té doby to vše směřovalo postupně k travesti.

Dnes v Praze patříš mezi nejpopulárnější travesti umělce, je to těžké patřit mezi špičku?

Tak jestli to tak je tak mně to těší. Je fakt, že dělat travesti je na dlouhou trať a nespadne to z nebe. Určitě musí mít člověk talent, umět bavit lidi a jít si za svým a pořád něco tvořit a vymýšlet. Ono už se nestačí jen oblíknout do šatů, je potřeba i něco nejlépe i vtipného říct a být schopen odmoderovat program. Je to vlastně divadlo, které je dělané trošku jinak a na které neexistuje škola. My travesti umělci jsme vlastně takový samouci bez učitele.

Jak vzniklo tvé umělecké jméno Vlasta Wild?

To vzniklo tak že jedna z našich prvních her v divadle byla Dívčí válka, kde jsem hrála Vlastu, která byla krev a mlíko. Tak to se mně líbilo. Navíc je to takové správné české jméno, které se dá užít jak v ženském tak i v mužském rodě pořád stejně. A druhé jméno vzniklo náhodou na diskotéce, kde mně jeden DJ uváděl jako divoká Vlasta a já si to přeložila do angličtiny a byla s toho Vlasta Wild.

Mezi travesti bývá velká rivalita, co nejvtipnějšího jsi na sebe slyšel?

Tak rivalita asi občas bývá v každém oboru, v každém pracovním kolektivu. A co nejvtipnějšího člověk slyšel? Snad jen jedna vzpomínka na náš parník s Crazy Goddess kde na nás byla jedna kolegyně s jiného souboru a pak psala, jak se tam čůralo do skleniček na scéně a veřejně. Tak to mně opravdu pobavilo.
Na parníku jsem byl a nic takového se nedělo, tak to je vtipné. S kolegyněmi mluvíte a moderujete v ženském rodě, nepletou se ti v občanském životě rody?
Tohle mám srovnané. V civilu mluvím jedině v mužském rodě a nemám s tím problém.

Vím, že máš nebo jsi měla partnera a jak on je ztotožněný, že děláš travesti?

Partnera mám už rok a je to krásné a šťastné partnerství. S přítelem jsme se poprvé setkali na mém vystoupení v Pardubicích, takže byla výhoda, že nebylo potřeba nic vysvětlovat, co dělám. Bere to jako mojí práci a nemá s tím problém. Když někdo miluje tak není co řešit.

A nežárlí na tebe? Když kouknu, že se pravidelně fotíš s muži bez triček?

Proč by žárlil. Jsou to jenom fotky z akcí s fanoušky. Naopak nás i vyfotí, když tam zrovna je. Ty fotky vlastně vznikají i pro mé fanoušky ať se pobaví. Svlíknout kluka do půl těla anebo mu sáhnout do poklopce je jenom hra a zábava. Tím to potom skončí a jde se domů. Do postele s nimi potom nechodím. Tohle už mám vybráno a můj partner to moc dobře ví.

Vybíráš si kluky, kterým sáhneš do poklopce?

Nevybírám. Pokud ke mně přijde kluk a chce se vyfotit tak to udělám v rámci focení, protože ten kluk, který to nečeká má v tu chvíli úplně jiný výraz, takový veselejší. A i ta fotka je hned zajímavější a to je účelem té fotografie. Nemám ráda nudné fotky.

Co děláš v občasném životě, nebo děláš jen travesti?

Teď už dělám jenom travesti.

Prozradíš, kolik let ti je a kolik partneru jsi měl?

Věk si nechávám zatím jako malé tajemství. Jinak v mém životě byly čtyři osudový muži a zároveň partneři plus můj současný pátý partner.

Dělají ti fanoušci sexuální návrhy?

Co se týče sexuálních návrhů tak těch bylo opravdu mnoho. Budu mít v životě na co vzpomínat.

Jaké máš koníčky?

Mým koníčkem je moje práce a vše co se týká hudby. Dřív jsem dělal i dýdžeje. Největší radost v pracovním životě mi udělá nabitý sál, který se baví a děkovné pozdravy diváků jak je nabíjíme pozitivní energií, jak zapomínají na veškeré strasti všedního života. Tohle potom nabíjí i mně a má práce dostává smysl.

Co ti udělá nejčastěji radost v pracovním a co v soukromém životě?

Největší radost teď prožívám s mojí láskou. Je to tak vzácné když se sejdou dvě spřízněné duše. Tohle se stává opravdu jednou možná dvakrát za život a je to tou největší radostí jakou může člověk prožít a zažít.

Kam rad zajdeš a jak nejraději relaxuješ?

Bohužel na kino a restauraci nemám čas. Ale relaxaci mám nejradši v plné vaně vody a pěny. To tam vydržím třeba i tři hodiny s novinami v ruce. Je fakt, že když nemám vystoupení tak se zašiju doma a odpočívám a taky tvořím nová čísla. Ten čas vždycky tak rychle uteče.

foto:  www.crazygoddess.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>