Při sexuálních hrách přišel málem o penis

Ibiza v létě láká především milovníky taneční hudby, nočního života a v neposlední řadě nespoutaného sexuálního řádění. Stejně divoce si užívat na ostrov přijel také jistý Němec, jenž si sex hodlal zpříjemnit erotickou pomůckou. Jenže penis se mu v ní zasekl. A po hodinách marného snažení ji sundat překonal ostych a vyrazil k lékařům. Ti ho však poslali k hasičům.
Lékaři nebyli schopni pyj z pomůcky vyprostit. Neměli totiž potřebné nářadí a požádali o pomoc hasiče. Ti museli přijet se speciální kotoučovou pilou a začala mravenčí práce. Odřezávání pomůcky zabralo celé dvě hodiny a s postupujícím časem byl zákrok stále náročnější a pro mužův penis nebezpečnější, poněvadž zaškrcený úd začal rychle otékat.

„Hasiči použili kotoučovou pilu, aby muže osvobodili, zatímco celá akce zabrala dvě hodiny a musely být dvakrát vyměněny baterie,“ píše španělská edice deníku Local.

Po odstranění pomůcky zůstal Němec v nemocnici a dalšího dne byl propuštěn, aby si užil zbytek dovolené, na kterou bez pochyb do smrti nezapomene

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>