Psychopatický vrah z Orlanda Omar Mateen se mstil: Za sex ve třech s HIV gayem!

Omar Mateen

Psychopatický vrah Omar Mateen se zřejmě vůbec nemstil jako islámský fanatik, mstil se jako skrytý gay za sex s HIV pozitivním mužem. Jeden z jeho milenců, který spolupracuje s FBI, tvrdí, že Mateen měl nedávno nechráněný sex ve třech se dvěma dalšími muži. Jeden z dotyčných byl HIV pozitivní a mohl tak vraha nakazit.

Mateen žil jako skrytý gay, který navenek vystupoval jako muslim mající manželku a rodinu. O jeho homosexuálních tendencích ale věděla už jeho první manželka, jíž podle její výpovědi hrubě fyzicky týral. V gay klubu Pulse v Orlandu, v němž zvlášť chladnokrevným způsobem vystřílel devětačtyřicet osob, byl častým návštěvníkem. A nejen to. Používal k vyhledávání milenců také aplikaci Grindr. Tam se potkal s jistým Miguelem, který teď médiím svěřil vše z jejich intimního soužití. Také to, že Mateen měl sex ve třech s dvěma muži, z nichž jeden byl HIV pozitivní. Když se to psychopat dozvěděl, rozhodl se pomstít.

„Miloval mazlení a často mi vyprávěl o své muslimské víře. Také mi tvrdil, že manželka ví, že je gay, ale nikdy mi nedovolil fotit se s ním,“ prohlásil maskovaný Miguel v rozhovoru pro televizi Univision.

Mateena prý extrémně přitahovali hispánští muži, jenže zřídkakdy měl u nich úspěch. Miguel byl jeden z mála, kterému se muslim líbil. A tak byli dlouho kamarády s výhodami, scházeli se tedy jen kvůli sexu.

„Důvod, proč jsem se rozhodl vám říct pravdu, je ten, že to neudělal kvůli terorismu. Podle mého názoru to byla jednoduše msta,“ uvedl Miguel v rozhovoru s Marií Elenou Salinasovou.

Vyjevil také, co s Mateenem dělali. Miloval orální sex a moc se mu líbilo, když ho jiný muž mazlil. Cítil se tak výjimečný a uctívaný.

Potkali se v gay klubu zvaném Parliament, rovněž v Orlandu. Sex spolu provozovali do té doby čas od času v pronajatém pokoji hotelu Ambassador. Mluvčí hotelu pak televizi Univision potvrdil, že Mateen byl jejich klientem. Loni v hotelu pobýval minimálně třiašedesátkrát. FBI sama si opatřila záznamy z hotelových kamer, na nichž je Mateen zachycen.

Miguel podal výpověď také FBI a je ve stálém kontaktu s ní, zároveň se mu dostává jisté policejní ochrany jako hlavnímu svědkovi. I proto v interview pro Univision vystupoval s maskou na obličeji a se změněným hlasem.

One Comment:

  1. Martin Konvička

    ale jinak to vůbec, ale vůbec, nejsou pokrytci http://www.ivcrn.cz/homouseni-dle-sarie-martinkonvicka-blog-idnes-cz/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>