Robbie Williams: Mám chlupatý zadek

SYDNEY – Zpěvák Robbie Williams se snaží na sebe upozorňovat – vzhledem k tomu, že je rodilým Angličanem – poněkud lascivním způsobem. Když se tak nechvástá svým sexuálním životem, zmíní třeba, že má trápení se svými chlupatými hýžděmi. Potíž prý je v tom, že nechce, aby mu je holila manželka Ayda Fieldová, sám si na ně nevidí a v salónu odstranění voskem nezvládá.

„Jsem chlupáč. Nedosáhnu si tam sám a opravdu nechci, aby mi to holila Ayda. Zkusil jsem si rychlé odstranění trhnutím (voskem) a to se mi nelíbí. Bylo to brutální,“ postěžoval si na své chlupaté pozadí během rozhovoru pro australský deník The Telegraph.Dvaačtyřicetiletý britský hudebník také nedávno prohlásil, že v mládí hodně dlouho zkoumal, jestli je gay.„Ale protože tu byla homofobie, tak jsem si najednou jako jednadvacetiletý říkal, hm, takže já proti gayům nic nemám, znamená to, že jsem gay také? Nakonec jsem došel k závěru, že svým způsobem nebo do určité míry musím být homosexuální. Pravda ale je, o mně a homosexualitě, že já prostě nemůžu být blízko penisům. Víte, chlapi se mi líbí. Hodně se mi líbí. Moc. Prostě jsem do nich hotový. Ale nemůžu se dotknout ptáka. Já si ani neužívám pohled na toho svého. Takže tohle je pro mě pasé,“ tvrdí Williams.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>