Rodrigo Alves utratil za plastiky pět mega

Rodrigo Alves

Jednatřicetiletý Rodrigo Alves utratil za plastické operace už téměř pět milionů korun neboli 125 tisíc liber. Tento Brazilec žijící v Londýně se totiž rozhodl stát věrnou kopií panáčka Kena, kterého společnost Matell vyrábí jako partnera slavné Barbie.

Alves má za sebou několik desítek plastických operací. Nechal si zcela změnit nos, čelisti, výplně v obličeji, víčka a rty. Má také umělé výplně na břiše, hrudi a ramenou, které mají imitovat dokonale tvarovanou svalovinu.

„Nerad se vracím do minulosti, protože mě velmi rozčiluje. Když jsem vyrůstal, cítil jsem se osamělý, nikdo se mnou nechtěl kamarádit,“ postěžoval si Alves v rozhovoru pro deník The Mirror.

Jako teenager měl prý velká prsa, měkké tělo a nos jako bramboru. Také kvůli tomu se mu spolužáci posmívali. Zákroky na svém těle si nechal vykonat ve Spojeném království a Kolumbii.

„Oslavuji život každý den, přezdívku živoucí Ken mám vlastně díky mé umělé vizáži, luxusnímu oblečení a přepychovému životnímu stylu. Rozhodl jsem se, že mě ta přezdívka nebude urážet a naopak si ji užívám. Miluji život a jsem vděčný za to, že dnes už se miluji,“ dodal Alves.

Bývalý stevard pracuje jako odborník v salonu plastické chirurgie, kde druhým radí, jak dosáhnout vysněných tělesných vlastností. Rád by jednou natáčel vlastní reality show, v níž by muže a chlapce měnil prostřednictvím plastické chirurgie v „dokonalé“ jedince.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>