Russell Brand: Mé dítě se narodilo s vagínou, ale pohlaví si určí samo

Russell Brand

Komik Russell Brand se stal otcem. Jeho snoubenka Laura Gallacher porodila dítě, jemuž dali jméno Mabel. Přiznali, že fyzicky je to dívka, protože má vagínu, ale hodlají ho vychovávat neutrálně bez používání rodů tak, aby si pohlaví určilo samo podle vnitřní identity.

Russell hovořil o tom, že odmítá koncept pohlaví, už v talkshow Jonathana Rosse před porodem. „Neznáme jeho pohlaví. Možná mu ale nebudeme žádné pohlaví ani vnucovat, necháme to dítě růst a být tím, kým ksakru bude,“ tvrdil rozhodně jednačtyřicetiletý exmanžel zpěvačky Katy Perry.

Russell fanouškům přiznal, že se stal otcem, v neděli během svého vystoupení v Nottingham Playhouse. Odmítl ale specifikovat, jestli je to kluk, nebo holka.

„Zrovna se připravuji na to, že budu žít s tímto novým človíčkem, a uvidím, kým bude chtít být,“ prohlásil Brand v rozhovoru pro Evening Standard.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>