Sabina Křováková se stala novou SuperStar

Nová éra SuperStar už má svého vítěze! Diváci televize Nova a Markíza si v grandfinále zvolili za svou SuperStar dvacetiletou rodačku z Děčína Sabinu Křovákovou, která dokázala v nedělním přímém přenosu porazit slovenského soutěžícího Štefana Pčelára.

Během slavnostního grandfinále, které odstartovalo hymnou nové éry, zazpívala čtyři písně a jeden duet se svým soupeřem. Speciálními hosty večera byly Helena Vondráčková a Celeste Buckingham, svůj nový singl představil i osmý finalista Jaro Smejkal.

Sabina Křováková, která se netají svou láskou k punku, přitom na samém začátku přímých přenosů patřila k outsiderům soutěže. Zatímco 14 soutěžících mělo účast v semifinálovém kole jistou, Sabina se měla o svůj postup do TOP 15 utkat spolu s Terezou Mandzákovou na základě hlasování diváků. Porota tehdy ale využila svou možnost udělit divokou kartu a poslala do live show obě zpěvačky. Od toho okamžiku se sympatická a v mluveném slovu nesmělá dívka probojovávala na špici soutěže a po několika finálových kolech se stala jednou z favoritek.

Grandfinále nové éry SuperStar se nakonec stalo jejím večerem. Jako vítězka získala nejen 100 000 eur (2,5 mil. Kč), ale také vydání vlastní desky. „Ještě teď mi to nedochází,“ řekla Sabina krátce předtím, než ji její bývalí soupeři zvedli nad hlavy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>