Testujte se, je dobré znát svůj stav, povzbuzuje Izrael své gaye

gay sex 2

Izrael – Osvěta. Izraelská organizace Task Force AIDS spustila vkusnou kampaň proti AIDS. Jak se AIDS nejlépe bránit anebo před ním chránit jiné? Pravdou vůči sobě. Vědět, jak na tom člověk je. Nebát se jít na testy.

Kampani vévodí umělecké snímky dobrovolných modelů, kteří se nechali vyfotit ve stylizované zahradě v Edenu. Přitažliví nazí muži si zakrývají intimní místo jablkem nebo listy. Pod fotografiemi se nachází nápis: „Je nejlepší to vědět.“ Celá akce se koná v souvislosti s Měsícem gay hrdosti.

Právník a koordinátor akce Adir Yanko k tomu řekl: „Měsíc gay hrdosti je skvělou příležitostí, abychom šířili naše poselství. Jednoduchý test a bezpečný sex může zachránit životy. Zároveň musíme bojovat proti diskriminaci HIV pozitivních lidí.“

Jednou z příčin, proč se taková akce koná, může být ale i nedávná roztržka v izraelském fotbalovém světě. Jeruzalémský fotbalový tým Hapoel Katamon dostal nařízeno, aby vyměnil duhové vlaječky v rozích za klasické praporky. Šéf oddělení public relations Izraelské fotbalové asociace Shlomi Barzel pak vydal oznámení všem týmům ligy, že klasické vlaječky je zakázáno nahrazovat jakýmkoliv jiným druhem, například duhovými vlajkami.

Dnes na GayNetu, odpoledne na CTRL GO CTRL GAY :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>