Trochu divné touhy Martina Maxy!

Inspirace, cenné rady, relax, soutěže čekaly na návštěvníky veletrhu. Nechyběly ani známé osobnosti, které si přišly vyzkoušet léčivou kosmetiku z mrtvého moře! V pražských Holešovicích se totiž konal veletrh Interbeauty Prague.

Ale nejvíce fanynek měl u stánku právě Maxa. „Měl jsem pro ně dost CD a podpisových kartiček,“ usmíval se Martin, který se všem ochotně podepisoval. Poté svůj zájem přesunul na liftingové sérum na vyhlazení a vypnutí pleti. „To víte i já stárnu a ten věk mi jde stále nahoru. Musím se čím dál více udržovat svěží a v kondici,“ dodal Martin Maxa, který si domů odnášel nejvíce krémů na pleť ze všech přítomných hostů.

Majitelka HB kosmetiky Petra Morávková získala ocenění Modrá planeta za 100% přírodní bylinné produkty, které předala manažerka Interbeauty Monika Vodáková. Ocenění získala právě díky dvěma produktům: – rakytníkové mýdlo a léčivé bylinné mýdlo.

„Je to pro nás velká pocta a jsme rádi, že jsme daná ocenění obdrželi, protože naše kosmetika není testována na zvířatech a moc nás těší, že naše výrobky pomáhají lidem léčit ekzémy, lupénku a další nejen kožní onemocnění,“ dodává Petra Morávková.

Maxa

Maxa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>