V Indii se narodil chlapec se třemi penisy

Diphallic Dude

BOMBAJ – Indičtí lékaři z Bombaje úspěšně provedli nápravu velmi bizarní vývojové vady penisu u dvouletého chlapce. Ten se totiž narodil doslova se třemi penisy. Dva funkční pyje a třetí kožně-kostní výrůstek se proměnily v jediný pohlavní úd, který podle lékařů bude plně funkční a umožní svému majiteli běžný sex.

Dotyčný chlapec z Uttarpradéše trpěl difalií – zdvojením pyje. Krom toho měl v pohlavní oblasti ještě třetí kožně-kostní výrůstek. Tento útvar lékaři odstranili, dva funkční penisy, z nichž močení byl schopen jen jeden, spojili v jediný orgán.

„Složitá operace trvala šest hodin. Jen dva penisy měly topořivou tkáň. Byla tam velká měkká kostěná tkáň, k níž byly penisy připojeny,“ uvedl mluvčí bombajské nemocnice Sion.

Chlapeček měl také další vývojovou vadu, narodil se bez konečníku a lékaři mu tedy vytvořili anální otvor mezi hýžděmi. Stejně jako bude plně funkční jeho penis, bude normálně používat i konečník jako zdraví jedinci.

Difalie – zdvojení pyje – je velmi vzácným jevem. Rodí se jen jednou za pět až šest milionů porodů.

V USA žije muž se dvěma plně vyvinutými a plně funkčními penisy. Na sociálních sítích o životě s dvěma – navíc nadprůměrně vyvinutými – pohlavními údy ochotně informuje. A nešetří ani fotkami svého dvojmužství.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>