VÍME PRVNÍ! V Thajsku se ve vlaku drželi dva gayové za ruku a hned je velký problém!

Mond Kaendi

Thajsko – Prudérnost je všudypřítomná. V Thajsku určitě. Fotka dvou mladých mužů, kteří se drží za ruce ve vlaku, musela zmizet z Facebooku. Snímek zachycoval thajského ředitele Naparuje Monda Kaendiho s jeho přítelem Thorstenem Midem. Seděli vedle sebe na sedadle ve vlaku Sky v Bangkoku. Oba dva byli od pohledu ospalí a zboku si navzájem drželi ruce. Na diskusním fóru se ke snímku okamžitě strhla lavina reakcí a některé rozhodně nebyly vstřícné. „Zavrženíhodní lidé nejsou vítáni,“ zněl jeden z názorů.

A tak snímek zmizel. Přestože se našly reakce, které naopak pár podporovaly: „Každý si zaslouží milovat a být milován! Stačí, že se oba mají rádi.“ „Je to láska v jiném pohledu, rovnost žije.“ „Pár si zaslouží být respektován.“ Kaendi všem lidem se vstřícnými reakcemi poděkoval. „Nikdy jsem nechtěl být středem pozornosti,“ posteskl si, že se to všechno strhlo kvůli tak nevinnému gestu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>