Video. Jakub Starý usmažil lháře Kajzera! Kajzerovi tentokráte jeho chorobné lhaní nestačilo

Kajzer

Notorický lhář a podvodník Marian Kajzer, byl hostem v pořadu Jakuba Starého. Samolibý rétor Kajzer podcenil svou přípravu a usvědčil se ve všech dosavadních lží.

LUI VIDEO: Marian Kajzer from Jakub Starý on Vimeo.

10 Comments:

 1. Marian Kajzer

  Vy jste vážně idioti. V čem mne usmažil a v čem jsem se nepřipravil? Máte snad pocit, že jsem dostal otázky předem a připravené, tak jak vy Vaše výsledky na Gay Roku? Ne nedostal.
  A v čem jsem lhal? V ničem, nic jsem nepřekroutil a vše jsem řekl tak, jak to bylo a je. A to jak s DS tak s Kapkou. I díky takovým jako jste vy, ta komunita vypadá jak papír od výkalů. A ruku na srdce, Jiří Jarkovský těch podvodů a manipulací, a sraček v komunitě napáchal daleko víc…. Těším se na rozhovor s Jarkovským či Jakubcem….a bacha na sykavky….. apropo, Matěj taky exceloval :*

 2. Dobrý den p.Kajzer tak jak jste sám ve videu řekl, že články a komentáře, které o vás kolují na internetu neřešíte, tak přesně tím co píšete to ihned vyvracíte. Jenom hlupák by nepoznal vaše chabé a očividné zatloukání skutečnosti. Pokud někdo kazí této komunitě jméno, tak to jsou přesně takový jako vy! Na lidské hlouposti nahrabat prachy a poté skutek utek. Stačí se podívat do toho vašeho utrápeného obličeje a každý ví jaká je pravda. Opakovaným přehráváním lži realitu nezměníte, ale chápu v takovém rozsahu lží, které jste si už navymýšlel musí být opravdu složité vědět co je vlastně pravda. Nepřeju vám nic zlého, spíš naopak ale to by jste musel začít u sebe a upustit ruce od této soutěže, která nikomu nikdy nic nepřinesla a nepřinese. Hezký den

 3. Spíš mi přijde, že Jakub Starý opakuje jednu otázku stále dokola po dobu asi 5 minut i přes to, že na ni Marián už odpověděl. Není to vůbec rozhovor na úrovni. Podle mě nešlo o nějaké normální interview, ale o to aby mohli na Mariána dupat.

 4. tenhle celej web je prostě jen špína..hledání špíny na lidi a pokoušet se diskreditovat. Já se divím, že vás ještě někdo nedal k soudu.

 5. a už jenom to, že někdo moderuje dotazy …to samo o sobě říká, že se bojíte špatných recenzí a jiných názorů. česká teplá klasika.

  • Jestli myslíte komentáře, tak jako vydavatelství odpovídáme i za komentáře, tudíž jsou diskuze moderováne.

 6. Když odpovídáte za komentáře,tak odpovídáte za obsah na svých stránkách, že? Tak až příště někoho osočíte bez důkazu,dávejte si pozor,aby Vás jeho právník nežaloval. Pokud vím,jedna taková hromadná se chystá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>