Video. Tleskáme Bendigovi. Jeho nový videoklip má fakt koule! Podílela se na něm Sharkass

Zpěvák Jan Bendig vydal nový videoklip ke své písni „ROMA BOY“. Jedná se o taneční písničku a text k ní napsala rapperka Sharkass.

K songu vznikl i vysokorozpočtový videoklip, ve kterém se Honza opravdu vyřádil. Skinheadi na vodítkách, parodie na Kim Kardashian a romy. O taneční části se v klipu postarala taneční skupina Filipa Jankoviče „FJUnit.

Honza si v něm udělal legraci i z celebrit. Ve videu špulí zadek jako Kim Kardashian a na obálce fiktivního časopisu Rom a život se pouští do Nikol Štíbrové.„Podle mě je ten klip hlavně o tom, že i kdyby nějaký Rom vymyslel lék na rakovinu, pro lidi to bude zase jen ten cikán. Snažím se, pracuju, neberu dávky a znám hodně Romů, co dělají spoustu věcí pro lidi kolem sebe, jenže to už nikdo nevnímá. Nechtěl jsem ale, aby to bylo ufňukané, připadalo mi lepší se předsudkům vysmát,“ dodal Honza Bendig.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>