VÍME PRVNÍ! Londýnská policie stále hledá vraha transsexuálky Vanessy

Vanessa_Santillan

Velká Británie – Narodila se v Miami, žila v Mexiku, pak z té nebezpečné země přijela do Londýna a to byla její smrt. Transsexuální ženu Venessu Santillan někdo zabil. Byla nalezena 28. března v půl deváté večer. Mrtvá ve svém bytě ve čtvrti Fulham. Policie stále nemá pachatele. A vypadá to, že ani stopy. Třiadvacetiletý muž, kterého zatkli v souvislosti s vraždou, se na kauci dostane na svobodu.

Zatím k výsledku vyšetřování nevedla ani spolupráce policie s organizacemi proti násilí na LGBT lidech a proti zneužívání charity. Policisté nyní berou informace od kohokoliv. Zřídili na to zvláštní e-mailovou adresu, která umožňuje poskytnout zprávy v angličtině a španělštině.

„Rodiče Vanessy jsou zdrceni její ztrátou. Žila sice mnoho kilometrů od jejich domova, ale byla s nimi v pravidelném kontaktu. Naposledy se jim ozvala v pátek 27. března,“ oznámila vrchní inspektorka Rebecca Reeves. Vanessina stopa končí v den její smrti, kdy se v ranních hodinách vracela ze setkání s partou přátel na West Endu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>