VÍME PRVNÍ! Nejkrásnějším gayem Evropy se stal: Robbie Obara

Robbie Obara - Irsko

V pražské Retro music hall dnes vyvrcholilo mezinárodní klání o titul Mr Gay Europe. Delegáti ze šestnácti zemí Evropy se sešli právě v Praze, kde pro ně organizátoři připravili několika denní program, jehož hřebem byl dnešní finálový večer pod taktovkou Pavla Filandra. V Retru, se sešlo něco málo ke stovce lidi a živě se na finále koukalo v průměru 500 diváků. Moderátory večera byli Veronika Petrová a Petr Vojnar. Finálový večer začal s půlhodinovým zpožděním představením delegátů a vystoupením Barbory Mottlové. Prvním disciplína delegátů „clubbing“ připomínala tak trochu spartakiádu.

Nejfotogeničtějším delegátem se stal Jozef Hulina ze Slovenska
Mr Swimmer Leroy Williamson z Velké Británie
Mr Internet Armando Santos z Francie
Mr Best Interview Robbie Obara z Irska
Sympaťákem delegátů se stal Michael Sinan z Dánska

Druhou disciplína pak byla přehlídka spodního prádla, třetí hromadná disciplína byl test šikovnosti, který spočíval ve složení židle. Hudební vložku, která následovala, neustálo několik desítek diváků, kteří odešli od živého přenosu, a zbytek diváků pořádně rozcupoval Česko na chatu.

Do TOP 10 postoupili delegáti z Dánska, Rakouska, Švédska, Německa, Španělska, Anglie, Irska, Francie, Slovenska a Belgie. Superfinalisty čekala následně poslední disciplína, otázka od poroty, po které následovala poslední hudební vložka, po které lidé čekali vyhlášení toho „nejkrásnějšího“ gaye Evropy. Následovalo však další vyřazování a do TOP 5 postoupili delegáti ze Švédska, Dánska, Irska, Španělska a Anglie.

Velkým překvapením bylo 5. místo, které patří Edgaru Morenovi ze Španělska, 4.místo obhájil delegát z Dánska, 3. místo patří Fritiofovi Ingelhammarovi ze Švédska, 2.místo obhájil Leroi Williamson z Velké Británie. Titul Mr Gay Europe 2013 patří Robbiemu Obaraovi z Irska.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>