Víme první! Zmlátili gaye, čeká je soud

gay_spodni_pradlo

Anglie – Loni v listopadu zbili v jihozápadním Londýně dva gaye. Stalo se to ve čtvrti Surbiton a Gay.net tehdy tuto zprávu přines čtenářům. Dva mladí muži šli k ránu ruku v ruce po ulici, když tu je minula skupina lidí, kteří vypadali, že jdou z nějaké maškarní oslavy. Jeden z nich – muž – byl oblečený jako růžová víla, s křídly na zádech. A právě ten spolu ještě s jedním se od skupiny oddělil a společně zaútočili na gaye. Zrazili je na zem, bili je, kopali do nich, útok směřovali na hlavy obětí. A to vše jen proto, že se dva kluci vedli za ruce.

Dnes už známe jména útočníků. Alan Banks, 26 let, z Kingstonu, a Samuel Light, stejného věku, z Elmbridge. První je obviněn, že muže srazil k zemi a začal útok, druhý za to, že se přidal. Oba se vyplatili kaucí. Jejich soud se uskuteční 9. března ve Wimbledonu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>