BLOG: VZRUŠUJE VÁS PARTNER POŘÁD? PŘESTANE TO?

gay-couples-all-love-is-equal-braden-summers-3-1

Známe to všichni, milující se lidé, kteří spolu začali chodit a nemůžou se sami sebe nabažit. Určitě už každý z nás potkal takových párů spousty. Při každém kroku se buď políbí nebo si sáhnou na pozadí apod. Však je to krásné a tak to má na začátku vztahu fungovat. Ale proč takové vzrušení nevydrží i po několika letech?

V naší komunitě můžeme považovat za úspěch, kdy spolu dva kluci vydrží déle jak rok bez žádného podvodu, rozejití atd. Když se to někomu podaří a má v plánu být s drahou polovičkou i nadále, tak láska může být o něco pevnější a už si třeba i plánují společný život, ale jediný co často v takovém vztahu upadá, je přitažlivost (nemyslím tím sex, sex může být klidně kvalitnější než na začátku vztahu).

Jakmile sedí dlouhodobý pár ve společnosti, už nemají potřebu se osahávat na celém těle. Je tu několik faktorů proč to tak je:

1. Partnera stále milujeme, ale za ty roky se z pekáče buchet staly tukové pneumatiky.
2. Změna může být i v nás. Jsme o pár let starší a mohly se nám změnit požadavky na to, co považujeme sexy.
3. Klidně nás může na partnerovi odrazovat i jeho chování, po roce ho známe přeci jen o dost více.
4. Partner se o sebe přestane starat a začíná zapáchat na různých místech svého těla.

Nejčastější a hlavně nejpřirozenější faktor je, že jsme se přítele nabažili až dost a už je to takový stereotyp. Za ty roky stále máme v posteli jen to samé a známe každý kousíček jeho těla. Vůbec tímto nevybízím k rozchodu, pokud jste stále zamilovaní až po uši, pokračujte. A také netvrdím, že po tolika letech přitažlivost není (partner, kterého milujeme, nás bude vždy přitahovat), jen ta přitažlivost bohužel upadá a s tím nic neuděláme. Ovšem mohou být na světě i páry, které se muchlují i po mnoha letech a takovým párům mi nezbývá nic, než jen pogratulovat a přát jim to.

gay-couples-all-love-is-equal-braden-summers-7

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>